• Головна
  • Дитячі садочки № 54 та № 23 – досі не отримали тепла у свої приміщення
10:00, 13 жовтня 2016 р.

Дитячі садочки № 54 та № 23 – досі не отримали тепла у свої приміщення

Про це повідомив заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, – пише Інфоміст.

За його словами, у садочку № 23 немає опалення через порив на мережі, яка перебуває на балансі ТЕЦ. Ліквідація пориву ускладнилася тим, що мережа проходить по території приватного підприємства, який довго “не пускав” працівників до мережі.

Що стосується № 54, то там порив стався вже на території самого садочка.

– Ми його розкопали, ліквідували, але коли пустили теплоносій, ще один порив стався на цій же трубі, але вже під деревами. Через те, що мережа під кореневою системою, треба провести нову обвідну трубу. Матеріали вже всі підрядник завіз, чекають техніку, щоб прорити траншею, – розповідає Богдан Бєлов.

Скільки часу піде на ліквідацію поривів у садочках, поки що невідомо. У департаменті очікують, що тепло з’явиться у 54-му садочку до понеділка.

Окрім того, виникли проблеми і з підключенням до опалення школи № 28. Там тепла немає також через порив на мережі підприємства ТЕЦ поблизу вул. Гагаріна, 7.

– Поки вся система не буде заповнена, і поки скрізь не вирівняється тиск, по всіх закладах одномоментно опалення не з’явиться, – наголосив Бєлов. – Сьогодні був у 4-ій школі, вони самі ще не дають теплоносій. Оскільки у школі зберігається температура, що відповідає санітарним нормам, вони не хочуть переплачувати за опалення. Ситуація скрізь індивідуальна, але на сьогодні опалення можна подати скрізь, окрім двох садочків і однієї школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дитсадки #безтепла #богданбєлов
Оголошення
live comments feed...