• Головна
  • У ДНЗ «Весняночка» відкрили додатковий груповий осередок (ФОТО)
09:20, 13 жовтня 2016 р.

У ДНЗ «Весняночка» відкрили додатковий груповий осередок (ФОТО)

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 90 «Весняночка» 12 жовтня відкрили додатковий груповий осередок, – інформує прес-служба департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

До цього часу в дошкільному закладі працювало 12 груп.

Тринадцятий груповий осередок тривалий час не використовувався за призначенням оскільки не відповідав технічним та санітарним нормам. Тільки після проведення капітального ремонту, на  який було виділено близько 300 тисяч гривень з міського бюджету та оснащення  меблями, м’яким  та твердим інвентарем на суму 130 тисяч гривень, стало можливим відкриття додаткової групи для дітей ясельного віку, які перебувають на черзі до дитячого садочка.

Весняночка-2

Весняночка-2

На відкриття додаткової групи завітали міський голова Анатолій Бондаренко, секретар міської ради Олександр Радуцький, депутат міської ради Юрій Тренкін, заступники директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин і Богдан Белов та батьки разом з дітьми ясельного віку.

Символічну стрічку на вході у групу перерізав міський голова Анатолій Бондаренко зазначивши:

– Це наша спільна маленька перемога відкриття таких груп. Фактично ми з депутатським корпусом працюємо над тим, щоб кожен наш дошкільний заклад незалежно від його розташування став другою домівкою для наших дітей. Плануємо і надалі в інших закладах відкривати такі групи.

 Окрім цього Анатолій Васильович зауважив, що потреба у відкритті додаткової групи виникла давно. Та оскільки проблема браку місць в дитячих садках актуальна як для мешканців усієї Митниці, так і Південно-Західного району, міською владою було прийнято рішення відкрити 7 додаткових груп у найпроблемніших мікрорайонах Черкас. Особливу увагу він звернув на здорове харчування вихованців дошкільних закладів: у планах запросити дієтологів для розробки повноцінного меню для вихованців усіх дошкільних закладів, яке  відповідало б збалансованому харчуванню та продовжувати роботу у напрямку енергозбереження.

Весняночка-1

Весняночка-1

Зі словами вдячності до міської влади, що дбає про наше майбутнє, звернулися і батьки дітей, які уже з понеділка відвідуватимуть цю групу: Олена Кравчук з донечкою Дариною та Марина Головко з сином Дмитром, у яких старші діти відвідували саме цей заклад, а тому із власного досвіду знають, що тут  працюють чуйні, відповідальні вихователі, тож вони без вагань вирішили йти у цей садочок.

Весняночка-4

Весняночка-4

Отримали маленькі вихованці й подарунки – комплект іграшок їм презентував депутат міської ради Юрій Тренкін.

– Дякуючи міській владі ми маємо змогу відкрити додаткову групу. І відсьогодні наша дзвінкоголоса сім’я поповниться ще 20-ма майбутніми дошкільнятами, що дуже суттєво враховуючи черги в дошкільних навчальних закладах мікрорайону Митниця. Тож, перебування діток в стінах закладу буде теплим, приємним, комфортним та безпечним, – сказала завідувач дошкільного навчального закладу комбінованого типу №90 «Весняночка» Ніна Байко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #днз№90 #13груповийосередок #відкриття
Оголошення
live comments feed...