• Головна
  • У Черкаській стоматполіклініці запрацював відремонтований рентгенкабінет
12:20, 12 жовтня 2016 р.

У Черкаській стоматполіклініці запрацював відремонтований рентгенкабінет

В оновлене приміщення зі спеціальним захистом від іонізуючого випромінювання переїхало і нове обладнання. Стоматполіклініка очікує переселення зуботехнічної лабораторії з Четвертої міської поліклініки в основне приміщення, – інформує Діловий регіон.

«Щоб розмістити лабораторію в єдиному комплексі, звільнили кімнати, у яких розташовувався рентген-кабінет. Ремонт тут не проводився багато років», – розповів заступник головного лікаря з медичної частини Кирило Мінаєв.

Для нового рентгенкабінету приміщення підготували спеціально – не лише зробили ремонт, поміняли електропроводку, але й забезпечили особливий захист від іонізуючого випромінювання. Також була зроблена проточна і витяжна примусова вентиляція.

Витрати, пов’язані з проведенням ремонту в майбутньому рентгенкабінеті, взяло на себе Черкаське обласне відділення Міжнародного фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань.

«Весь необхідний радіаційний захист був зроблений згідно з технічними нормами. Ми провели спеціалізовані роботи із захисту дверей, вікон, сусідніх приміщень, зокрема, і верхніх поверхів, де живуть люди», – пояснила головний лікар Ірина Щепачова.

У відремонтованому кабінеті встановили додатковий кондиціонер та новий рентгенапарат. Вони були придбані за кошти Черкаського обласного відділення Міжнародного фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань.

«Поступово, нехай невеликими кроками, але спільними зусиллями ми підвищуємо рівень медичного обслуговування пацієнтів, оновлюємо технічне забезпечення, створюємо сучасні умови в медичних закладах», – відзначив голова Черкаського обласного відділення Міжнародного фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань Володимир Гудзенко.

Усі роботи встигли виконати протягом літа. Зараз кабінет успішно функціонує та обслуговує пацієнтів.

Кабінет

Кабінет

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #стоматполіклініка #рентгенкабінет #ремонт
Оголошення
live comments feed...