• Головна
  • Кадети-десятикласники гімназії № 9 побували в Оршанці (ФОТО)
16:00, 11 жовтня 2016 р.

Кадети-десятикласники гімназії № 9 побували в Оршанці (ФОТО)

Гімназисти ознайомилися з навчанням та побутом черкаських прикордонників. Ознайомлювальну екскурсію Навчальним центром державної прикордонної служби України  «Оршанець» провели для учнів військові, – розповідається на сайті департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Кадети-десятикласники відвідали навчальні корпуси, де дізналися, чого навчають курсантів-прикордонників. Зокрема, побачили, які пристрої застосовують на кордонах для виявлення небезпечних предметів, фальшивих документів чи коштів, роздивилися макети, схеми та муляжі. Також побували в спортзалі, тирі та кімнатах, де курсанти проживають.

Оршанець-1

Оршанець-1

Відвідали учні і музей, де розташовані експонати, присвячені прикордонній службі від давніх часів до сьогодення. Створено в музеї вже і залу антитерористичної операції.

Оршанець-2

Оршанець-2

– Дуже цікаво та пізнавально, – діляться враженнями учні гімназії. – Буквально за кілька годин ми змогли дізнатися чимало про особливості прикордонної служби та познайомилися із центром, де навчають прикордонників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #гімназія№9 #оршанець #прикордоннаслужба #екскурсія
Оголошення
live comments feed...