• Головна
  • Сергій Притула привезе в Черкаси нову програму “Вар’яти”
14:40, 11 жовтня 2016 р.

Сергій Притула привезе в Черкаси нову програму “Вар’яти”

16 жовтня в Черкаси знову завітає відомий український шоумен-гуморист Сергій Притула разом зі своїм шоу “Вар’яти”. Уперше познайомитися вживу й оцінити дотепний гумор вар’ятів черкащани мали змогу торік – гумористи аж двічі приїжджали в наш обласний центр.

Шоу “Вар’яти” існує вже понад 6 років. Що ж новенького Сергій Притула разом зі своєю командою підготував для черкащан цього разу?

Варяти

Варяти

Як запевняє Сергій, програма, з якою “Вар’яти” приїдуть у Черкаси цього разу, –  повністю нова.

– Склад учасників – не змінився, – зауважує Сергій Притула. – А от програма – на 100 відсотків нова! Я максимально акцентую на цьому увагу, бо траплялися випадки, коли приїжджаєш у якесь місто, гуляєш, розмовляєш із місцевими, а вони кажуть: “Ну, ми на вас вже минулого разу приходили, то що: будемо ще раз те саме дивитися?!” Коротше, кажучи, наш принцип незмінний: “Новий концерт – нова програма!”.

Сайт міста Черкаси 0472.ua надав можливість нашим читачам поставити кілька запитань Сергієві Притулі, на які він люб’язно відповів.

Марина Кравченко:

– Чому шоу називається Вар’яти?

– Назва була придумана до моєї появи в шоу, а історія її появи корінням сягає в середину 2000-них, коли в Тернополі «гриміла» однойменна команда КВН, двоє учасників якої понині працюють у «Вар’яти-шоу». А значення кожен трактує по-своєму. Вікіпедія дає кільканадцять варіантів. Я прихильник того, що слово означає поведінку людини, яка виходить за межі суспільно-прийнятих рамок, але не спрямована на негатив, а радше на епатаж.

 Світлана Басараб:

– Чому український гумор?

– Особливістю сучасного українського гумору є те, що він на 99 відсотків… російськомовний. З одного боку, це дуже кумедно, що в Україні майже весь гумор російськомовний, але з іншого – це банальний наслідок бездарно програного розважального ринку в 90-их. Я, окрім своїх «Вар’ятів», більше жодного україномовного гумористичного шоу з регулярним гастрольним графіком і не назву. І моє завдання – доводити, що такий гумор є і сучасним, і конкурентоспроможним, і затребуваним! Зрештою, той факт, що нашому шоу цьогоріч виповнилось 6 років, якраз і доводить, що ми на правильному шляху!

 Оля Дубова:

– Який найбільш курйозний випадок траплявся з Вами на гастролях?

– Жодного! Дуже сподіваємось на Черкаси!

Наталія Соколова-Миколенко:

– У якому віці чи після якого випадку зрозуміли,  що гумор – ваше покликання?

– Спочатку я навчився говорити, потім – читати і писати. А потім сукупність цих факторів дозволила мені ознайомлюватися з класикою жанру, творами Ільфа і Петрова, з якоюсь пригодницькою літературою, науковою фантастикою, яка дозволяла розвивати фантазію. Ось так, накопичуючи якийсь там досвід, багаж знань і т.п., шукалися шляхи його впровадження в корисне русло. А коли я помітив, що дівчатам подобаються хлопці, які можуть їх розсмішити, то я вирішив торувати цей шлях.

Ірина Краснощока:

– Як відновлюєте свої сили та натхнення після концертів?

– Ніяк. У нас концерти через день. Тобто це те, що тримає нас в тонусі!

Олег Миколенко:

– На що витратили свій перший гонорар?

– Накрив «поляну» колегам з «Радіо Тернопіль». На щось більше цієї зарплатні не вистачало!

Вікторія Корчова:

– Кажуть, щоб уранці хотілося на роботу, а ввечері – додому, треба й там, і там лишати сто грамів і огірочок. А у вас який секрет робочо-сімейного щастя?

– Я не знаю нічого про 100 грам і огірочок, але факт є очевидним: якщо зранку вам хочеться бігти на роботу, а ввечері повертатись додому – бінго! Ви – щаслива людина!

 Лора Єрмакова:

– Сергію, скажіть, будь ласка, Ви хочете ще дітей? Що Ви любите в своїх концертах найбільше?

– Так, я хочу ще дітей і заповзято над цим працюю! В своїх концертах найбільше я люблю стояти за лаштунками і слухати, як «заводять» жарти моїх хлопців!

 Nastasia Satsana:

– Що для Вас означає бути щасливим?

– Жити з користю не тільки для себе, але й для оточуючих! Йти на роботу і повертатися додому з задоволенням!

 Андрій Поцулан:

– Чи порівнюєте Ви себе з видатним музикантом Кузьмою Скрябіним?

– Ні.

Довідково

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.

Керівник та ідейний натхненник Вар’ятів – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

З 2 листопада 2016 р. Вар’яти-шоу в ефірі Нового каналу.

Отже, 16 жовтня 2016 р., Черкаси, Палац культури “Дружба народів”, 19.00

Вартість квитків: 100 – 340 грн

Квитки – за посиланням: https://goo.gl/nnYNMG

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #сергійпритула #вар’яти #шоу-програма #короткеінтерв’ю
Оголошення
live comments feed...