• Головна
  • Малий та середній бізнес Черкас поповнив місцеву казну 112,1 млн грн єдиного податку
14:10, 11 жовтня 2016 р.

Малий та середній бізнес Черкас поповнив місцеву казну 112,1 млн грн єдиного податку

За січень – вересень 2016 року до місцевого бюджету Черкас від платників, які обрали спрощену систему оподаткування, надійшло понад 112,1 млн грн єдиного податку. Ці надходження перевищують минулорічні показники на 56 відсотків або на суму понад 40,3 млн грн. Про це  повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк, – йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Від юридичних осіб бюджет отримав понад 28,3 млн грн єдиного податку, що на 10,6 млн грн більше, ніж за відповідний період 2015 року. Фізичні особи-підприємці сплатили майже 83,8 млн грн єдиного податку, що на 29,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Суб’єктам господарювання слід пам’ятати, що, відповідно до норм чинного податкового законодавства, підприємці – платники єдиного податку 2 – 3 груп, незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень, не застосовують РРО. Однак, у разі перевищення в календарному році вказаного обсягу доходу, застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим.

Зауважимо, що застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

– Наразі на спрощеній системі оподаткування у м. Черкаси перебуває понад 1 550 юридичних осіб та майже 19 тисяч фізичних осіб – підприємців. Спрощена система оподаткування дає ряд переваг саме для тих, хто займається малим та середнім бізнесом, адже на ній максимально спрощені правила ведення бізнесу та є можливість переходу до інших груп, – наголосив Антон Царюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #малийбізнес #середнійбізнес #єдинийподаток #антонцарюк
Оголошення
live comments feed...