• Головна
  • Міську владу просять перейменувати провулок "з комуністичним забарвленням"
11:10, 10 жовтня 2016 р.

Міську владу просять перейменувати провулок "з комуністичним забарвленням"

Міську владу просять перейменувати провулок Житлокоопівський на Пулюя. З відповідною петицією до міської влади Черкас звернувся черкащанин Олександр Панасенко, – повідомляє Вікка.

Провулок Житлокоопівський розташований в мікрорайоні "Соборний", неподалік Соборного парку. Олександр Панасенко вважає, що назва провулку "має комуністичне забарвлення". Житлокоопом раніше були управи при місцевих радах, які займалися орендою житла.

Автор петиції пропонує перейменувати провулок на честь Івана Пулюя.

"Натомість пропоную перейменувати його на честь народженого в Україні фізика і електротехніка, винахідника, організатора науки, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадський діяча – Пулюя Івана Павловича. Його кредо – "Нема більшого гонору для інтелігентного чоловіка, як берегти свою і національну честь та без нагороди вірно працювати для добра свого народу, щоб забезпечити йому кращу долю". Серед назв вулиць та провулків Черкас мало назв, які б були присвячені науковцям. Тому пропоную для вшанування вкладу Івана Пулюя перейменувати провулок на його честь", – йдеться у петиції.

Петиція протягом 30 днів має зібрати 250 підписів. Лише тоді вона буде розглянута міською владою. Проголосувати можна на сайті міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #провулокжитлокоопівський #іванпулюй #перейменування
Оголошення
live comments feed...