• Головна
  • Поблизу Інституту пожежної безпеки висадили висадили алею пам’яті Героїв АТО (ФОТО)
17:40, 8 жовтня 2016 р.

Поблизу Інституту пожежної безпеки висадили висадили алею пам’яті Героїв АТО (ФОТО)

8 жовтня у мікрорайоні «Лісовий» біля Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та уздовж території спортивного комплексу ЧІПБ керівництво, та гості, серед яких: заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко, заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, батько випускника навчального закладу – Героя АТО Олексія Панченка Анатолій Миколайович, представники органів  місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники та курсанти інституту висадили алеї з беріз та лип на честь загиблих в АТО випускників навчального закладу Олексія Панченка  та Ігоря Бойка. Про це розповідає прес-служба закладу.

Висадили-2

Висадили-2

Ігор Бойко у 1989 році вступив на навчання у Черкаське пожежно-технічне училище, яке закінчив у 1992 році. Деякий час, починаючи з 1998 році працював в училищі на посаді начальника караулу навчальної пожежної рятувальної частини.

У ході розвитку подій на сході нашої держави, Ігор Дмитрович 3 серпня 2014 року пішов добровольцем на захист Батьківщини. Він був військовослужбовцем 128-ї гірсько-піхотної бригади, служив на посаді розвідника-снайпера. Загинув 30 січня 2015 року в результаті артилерійського обстрілу взводного опорного пункту в районі м. Дебальцеве, Донецької області.

22 серпня 2014 року Олексій Панченко був мобілізований до 95-ї аеромобільної бригади 90-го окремого аеромобільного батальйону, а 19 січня 2015 року в Донецькому аеропорту на 40-му році життя героїчно загинув.

Висадимли-3

Висадимли-3

Доля Олексія Анатолійовича була тісно пов’язана з Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Він був випускником 1994 року, на той час Черкаського пожежно-технічного училища та до 1997 рокурацював у навчальному закладі на посаді інспектора по роботі з особовим складом. Його батько, Анатолій Панченко, є лікарем-терапевтом медико-санітарної частини інституту, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, а син Олексія, Сергій, нині навчається у ЧІПБ.

Висадили-1

Висадили-1

«Ці алеї мають стати символом і прикладом для всіх. Вони нагадуватимуть нам, якою ціною дається воля і незалежність нашої країни», – наголосив в. о. начальника інституту Олександр Тищенко.

Після заходів гості ознайомилися з матеріально – технічною базою інституту та відвідали оновлений Народний музей.

Висадили-4

Висадили-4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #інститутпожежноїбезпеки #алеяпам’яті
Оголошення
live comments feed...