• Головна
  • У ЧДТУ вручали студентський “Оскар” (ФОТО)
14:10, 7 жовтня 2016 р.

У ЧДТУ вручали студентський “Оскар” (ФОТО)

Голівудський кіновечір з червоною доріжкою, студентським “Оскаром”, музикою, пікніком та святковою вечіркою. У Черкасах відбулась церемонія нагородження авторів кращих робіт відеоконкурсу Creative Art-Street Night.

Оскар-2

Оскар-2

– Цей фестиваль відеоробіт був започаткований за ініціативи факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету та Центру соціальних комунікацій, – розповіла у коментарі “Про все” викладач кафедри економіки та підприємництва ЧДТУ Яна Ковальчук. – До участі в ньому ми запросили університети України та школи області. На нашу пропозицію відгукнулось 20 учасників, які надіслали свої короткометражні відеороботи на різні соціальні теми. Це були не лише конкурсанти з Черкаської області, але й з Луцька, Запоріжжя, Вінниці. Ми відібрали кращі з них і нагородили переможців студентськими “Оскарами” та цінними подарунками.

Оскар-3

Оскар-3

Студентський аналог «Оскару» за свої відеороботи отримали переможці у номінаціях: “Цілі сталого розвитку”, “Найкраща презентація навчального закладу або спеціальності”, “Молодіжна політика”,  “Соціальна політика”, а також “Партнерство заради миру”.

Оскар-4

Оскар-4

Також під час фестивалю журі конкурсу визначило найкращі роботи у номінаціях: “Найкраща ідея”, “Найкраща режисерська робота” та “Найкраща акторська гра”.

Оскар-5

Оскар-5

Після урочистої частини на учасників конкурсу чекав пікнік та спілкування в неформальній обстановці.

Оскар-6

Оскар-6

Фото надані прес-службою ЧДТУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чдту #фестивальвідеоробіт #оскар
Оголошення
live comments feed...