«Планував купити автомобіль». Черкаський “порошенківець” пояснив походження 10 тисяч незадекларованих доларів

Керівник Черкаського міського осередку БПП “Солідарність” Сергій Рубан пояснив походження 10 тисяч незадекларованих американських доларів, що їх винесли з його квартири грабіжники на минулих вихідних. Це заощадження, пояснює “порошенківець” – він хотів купити авто, але не встиг.

Ось що Рубан пише у своєму Фейсбуці:

“У зв’язку з пограбуванням мого житла декілька днів тому, та багатьма питанням про викрадені 10 тисяч доларів та їх походженням, пояснюю: ці кошти накопичувались певний час, в тому числі за допомогою рідних. Зберігалися вдома, бо за тиждень планував купувати автомобіль.

Прошу всіх, хто цікавиться моїми коштами, теж показати відкритість та прозорість походження своїх.

І ще, не боятись цікавитись статками суддів, прокурорів та чиновників, які будують великі будинки та змінюють японські авто на європейські, євпопейські на американські і т.п., та писати про це”.

Портал «Рідна Черкащина» нагадує, що пограбування своєї квартири в Черкасах Рубан виявив 2 жовтня ввечері. Через соцмережі він повідомив про зникнення нетбука та 10 тисяч “незадекларованих доларів”. До походження грошей у багатьох користувачів виникли питання.

http://ck.ridna.ua/
черкаси солідарність бпп сергійрубан 10тисячдоларів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии