• Головна
  • У парку «Перемога» студенти ЧНУ розпочали олімпіаду з образотворчого мистецтва (ФОТО)
12:20, 7 жовтня 2016 р.

У парку «Перемога» студенти ЧНУ розпочали олімпіаду з образотворчого мистецтва (ФОТО)

І етап І туру студентської олімпіади з образотворчого мистецтва (Живопис) відбувся на території Черкаського міського парку «Перемога».

Організатори мистецького конкурсу – кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. До складу оргкомітету увійшла вся кафедра, а в журі працюють її провідні митці, – розповідає прес-служба навчального закладу.

Метою заходу є визначити кращих студентів ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, які представлятимуть Черкаський національний у всеукраїнському етапі олімпіади та популяризувати мистецтво серед жителів та гостей міста Черкаси.

Ол-1

Ол-1

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва працює в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва впродовж чотирнадцяти років. Фахівці кафедри здійснюють підготовку спеціалістів у галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Вказана кваліфікація користується попитом у проектних, архітектурно-проектних бюро, рекламних агенціях, дизайн-студіях, навчальних закладах, на будівельних та меблевих підприємствах.

Ол-2

Ол-2

Сьогодні викладання забезпечують висококваліфіковані спеціалісти з науковими ступенями, вченими і мистецькими званнями: народний художник України професор І. І. Бондар; заслужені художники України: завідувач кафедри, доцент Т. К. Касьян, доценти І. В. Фізер,  В. А. Олексенко, творчий шлях яких відзначений багатьма персональними, всеукраїнськими, міжнародними виставками та пленерами.

У складі кафедри працюють кандидат педагогічних наук Л. І. Полудень, кандидат мистецтвознавства О. А. Куліш.

Ол-3

Ол-3

Кафедра поповнюється молодими та перспективними кадрами, які навчаються в аспірантурі: А. О. Линовицька,  О. П. Кравчук, А. І. Єфіменко, які планують подальше підвищення кваліфікації.

Викладачі приймають участь у наукових конференціях, друкують статті у фахових виданнях (зокрема закордонних), здійснюють керівництво науковими працями студентів-магістрів, плідно працюють над навчально-методичним забезпеченням кафедри.

Невід’ємною частиною роботи кафедри ОДПМ є участь у культурно-просвітницьких заходах і акціях міста, творчі виставки викладачів і студентів, які відбуваються в Черкаському художньому музеї, у Музеї Кобзаря, в інституті підвищення кваліфікації, в дитячих бібліотеках, а також у Канівському музеї народного декоративного мистецтва при Шевченківському національному заповіднику. Активна частина студентів організовує персональні виставки та приймає участь у всеукраїнських олімпіадах.

Ол-4

Ол-4

Четвертий рік поспіль здійснюється підготовка студентів до Всеукраїнської олімпіади з живопису, яка складається з двох турів: університетський та всеукраїнський, і проходить у два етапи: пленер і етюд у техніці олійного живопису.

У минулому році на Всеукраїнській олімпіаді з живопису у м. Полтава студентка кафедри ОДПМ виборола I місце серед вихованців вищих педагогічних навчальних закладів. У тому ж конкурсі в позаминулому році вона посіла III місце. У цьому році на олімпіаду запрошує Закарпатська академія мистецтв в Ужгороді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #паркперемога #чну #образотворчемистецтво #олімпіада
Оголошення
live comments feed...