• Головна
  • Майже 704 млн грн єдиного внеску спрямували черкаські страхувальники на соціальні потреби
15:50, 6 жовтня 2016 р.

Майже 704 млн грн єдиного внеску спрямували черкаські страхувальники на соціальні потреби

Як повідомив «Діловому регіону» начальник Державної податкової інспекції у Черкасах Антон Царюк, за підсумками січня – вересня 2016 року до бюджету надійшло майже 704 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у вересні п.р. черкаські страхувальники сплатили понад 83,6 млн грн єдиного внеску.

Фіскали нагадують, що з 1 січня 2016 року знижено навантаження на заробітну плату найманих працівників за рахунок скасування обов’язку утримання єдиного внеску з їх заробітної плати. Також знижено навантаження і на фонд заробітної плати та, відповідно, роботодавців – за рахунок зниження загальної ставки єдиного внеску з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць.

“Платникам слід пам’ятати, що у зв’язку зі збільшенням з 1 травня 2016 року мінімального розміру заробітної плати до 1 450 гривень зріс і щомісячний розмір мінімального страхового внеску. Так, з 1 травня до 1 грудня поточного року він становитиме 319,00 гривень”, – наголосив Антон Царюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськістрахувальники #єдинийвнесок #фондзарплати #антонцарюк
Оголошення
live comments feed...