• Головна
  • За пільги і субсидії держава заборгувала “Черкасиводоканалу” 4,5 млн грн
18:00, 5 жовтня 2016 р.

За пільги і субсидії держава заборгувала “Черкасиводоканалу” 4,5 млн грн

Рівень розрахунків жителів Черкас за воду та водовідведення становить 105 %. А от держава заборгувала КП “Черкасиводоканал” 4,5 млн грн. Про це в коментарі кореспонденту УНН-Центр розповів директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко.

“Люди сплачують не лише поточні рахунки, а й борги попередніх періодів, тому й рівень розрахунків перевищує позначку у 100 %. Наперед платять дуже рідко: якщо, наприклад, їдуть з міста на довгий час (кілька місяців або й рік) – щоб ми не відключили їх за несплату. Але це одиниці”, – сказав Сергій Овчаренко.

При цьому в 105 % сплати за спожиту воду входять і ті кошти, які держава відшкодовує підприємству як призначені населенню субсидії.

“Ми цих грошей не бачимо. Насправді їх зараховують нам в якості відшкодування витрат на електроенергію. На сьогодні держава заборгувала нам по пільгам і субсидіям 4,5 млн грн. Постійною стала й затримка цих нарахувань. Тому ми стаємо боржниками перед „Черкасиобленерго“, а вони відповідно нараховують нам штрафи й пені за невчасно внесену плату. Ці штрафні санкції жодними тарифами не передбачені”, – скаржиться Сергій Овчаренко.

За словами директора КП, підприємство у цій ситуації змушене неповністю сплачувати кошти за кредит, наданий Світовим банком, щоб “протриматися на плаву”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиводоканал #борги #пільги #субсидії #сергійовчаренко
Оголошення
live comments feed...