• Головна
  • У Черкасах презентували «Школу підприємця»
13:20, 5 жовтня 2016 р.

У Черкасах презентували «Школу підприємця»

У громадській спілці «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбулася презентація проекту «Школа підприємця», – розповідає Діловий регіон.

«Ми поставили перед собою амбітну мету – надання допомоги в розвитку і розширенні можливостей для приватних підприємців і підприємств міста Черкаси та області. З цією метою Агенцією підприємництва та інвестицій спільно з Агентством податкового (бухгалтерського) і юридичного обслуговування «АЛЕКТІС» було прийнято рішення про створення нового проекту – «Школа підприємця», – зазначив Євгеній Глєбов, директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Необхідність виникнення такого проекту, у першу чергу, була зумовлена пасивністю органів влади щодо активізації підприємницької діяльності та недостатньої обізнаності потенційних підприємців про правила гри в цьому секторі. В рамках презентації, враховуючи актуальність порушених питань, був проведений безкоштовний семінар щодо алгоритму відкриття власної справи, повідомили у ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Спеціалісти з обласного центру зайнятості розповіли присутнім, що започаткування власної справи є важливим напрямком роботи центру зайнятості. Так, наприклад на відкриття власної справи може бути виділено до 50 тис грн. Однак, фінансування у цьому році обмежене, тому в середньому реально отримати до 20 тис грн.

Завідувач сектором Державної регуляторної служби в Черкаській області Олена Шухтіна наголосила, що нині значно спрощена процедура отримання ліцензій і лише 30 видів господарської діяльності підлягають ліцензуванню. Крім того, існує можливість отримання ліцензій, як у Києві, так і на місці у Державній регуляторній службі в Черкаській області.

На завершення зустрічі були досягнуті домовленості між Агенцією, обласним центром зайнятості та Агентством «АЛЕКТІС», яке зараз проходить етап реєстрації, щодо координації спільних зусиль по проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо можливостей відкриття власної справи. При цьому Євгеній Глєбов запевнив присутніх, що рамках проекту «Школа підприємця» податкова (бухгалтерська) і юридична допомога надаватиметься фахівцями з великим досвідом роботи в податкових органах і аудиторських компаніях на базі Агенції безкоштовно. Крім того, для охочих відкрити свою справу і вже діючих підприємців, заплановано на постійній основі проведення тематичних семінарів і тренінгів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #школапідприємця #центрзайнятості #тренінги
Оголошення
live comments feed...