Бути чи не бути заїжджим циркам у Черкасах? Міськвиконком задумався

Заборонити на території Черкас цирки, в яких утримують диких тварин, спробували сьогодні члени виконкому Черкаської міської ради. Після бурхливих суперечок і консультацій з юристом було ухвалено компромісне рішення, – передає кореспондент УНН-Центр.

Дмитро Кухарчук виступив з клопотанням до інших членів виконкому заборонити циркам, в яких використовують диких тварин, виступати на території міста або ж заборонити циркам, які виступають на території міста, використовувати тварин. Виникла дискусія, оскільки такі заборони – не в межах повноважень членів міськвиконкому. Юрист пояснив різницю між “заборонити цирки”, “заборонити використовувати диких тварин у цирках”, “заборонити виступати циркам” тощо, а також чому подібне рішення виконкому буде популістським і не дасть сподіваного результату.

Після суперечок виконком ухвалив рішення: звернутись до депутатів Черкаської міської ради з пропозицією, аби вони звернулись від свого імені до Кабінету Міністрів України з ініціативою заборонити такі цирки на всій території України. Тоді рішення буде цілком законне і таке, що може дати бажані наслідки.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаськийміськвиконком циркучеркасах тваринивцирку заборонитицирк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі