• Головна
  • Черкаські профспілки виведуть на акції протесту ще більше людей
17:50, 4 жовтня 2016 р.

Черкаські профспілки виведуть на акції протесту ще більше людей

До участі у наступній акції протесту під егідою профспілок у столиці планують залучити ще більше людей, ніж це було під час Всеукраїнського маршу протесту та пікетування Верховної Ради 6 липня. Про це сьогодні під час прес-конференції сказав голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, – передає кореспондент УНН-Центр.

Федерація профспілок України обурена тим, що Кабінет Міністрів України ігнорує домовленості, які були досягнуті у липні. Досі не вдалося отримати від уряду чіткої відповіді щодо формування тарифів на газ, опалення та гарячу воду для населення. Ніхто не надав жодного економічного обґрунтування тарифам на житлово-комунальні послуги, які профспілки називають “шоковими”. Так само не почули й роботодавці вимог профспілок щодо погашення заборгованості із заробітної плати та підвищення розміру зарплат не менше як на 15 % за рахунок того, що розмір ЄСВ було зменшено з 1 січня поточного року майже вдвічі.

“На жаль, жодного засідання робочої групи при КМУ не відбулося, ми навіть не знаємо представників від уряду в цій робочій групі. Державний бюджет на наступний рік вже має дефіцит коштів для виплати зарплат бюджетникам. Уряд запевняє, що підвищення ціни на газ компенсується субсидіями. Так, існує така практика в багатьох країнах світу. Але ж там немає такого, щоб дві третини населення користувалося субсидіями! У березні субсидії отримувало 5 млн українських сімей. На кінець року їх прогнозують вже 9 мільйонів! І це при тому, що в Україні всього 15 млн сімей”, – обурився Петро Шевченко.

Тому 30 вересня Федерація профспілок України ухвалила рішення про проведення 20 жовтня – в день розгляду Верховною Радою України проекту Державного бюджету на 2017 рік – провести протестну акцію під приміщенням парламенту.

“Минулого разу з кожного райцентру області були охочі поїхати до столиці — вістоювати інтереси народу. Навіть не всіх змогли забрати. Плануємо цього разу зібрати ще більше народу”, – сказав Петро Шевченко.

При цьому, підкреслив голова Федерації, чинне законодавство забороняє брати участь в акціях протесту державним службовцям та деяким іншим громадянам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськіпрофспілки #акціїпротесту #тарифи #петрошевченко
Оголошення
live comments feed...