• Головна
  • Черкаські депутати внесли зміни до міського бюджету. До чого добавили, від чого відняли?
17:20, 4 жовтня 2016 р.

Черкаські депутати внесли зміни до міського бюджету. До чого добавили, від чого відняли?

За зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2016 рік» проголосували сьогодні депутати Черкаської міської ради, – інформує ВиЧЕрпно.

Особливу увагу приділили ОСББ. На їх підтримку додатково виділили більше 4 млн грн.

Крім того, внесено такі зміни:

Надано субвенції обласному бюджету:

- 2 млн 620 тис. грн — субвенція до обласного бюджету на ремонт доріг обласного значення.

- 336 тис. грн субвенції до обласного бюджету на придбання лапороскопічної стійки;

- 1 млн 46 тис. грн субвенції до обласного бюджету на матеріально-технічне забезпечення перинатального центру.

Збільшення проведено за рахунок видатків бюджету розвитку реконструкцію вул. Героїв Дніпра  (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Сержанта Смірнова).

Надано субвенції державному бюджету:

- Черкаському відділу поліції ГУНП в Черкаській області для придбання необхідних матеріально-технічних засобів у сумі 154 600 грн;

- Черкаському відділу поліції ГУНП в Черкаській області для проведення ремонтних робіт в приміщенні в сумі 345 тис. грн;

- Регіональному сервісному центру в Черкаській області МВСУ для проведення реконструкції приміщення в сумі 1 млн 400 тис. грн;

- Черкаській місцевій прокуратурі  для покращення матеріально-технічного забезпечення в сумі 100 тис. грн;

Збільшення проведено за рахунок видатків бюджету розвитку реконструкцію вул. Героїв Дніпра  (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Сержанта Смірнова).

Зменшення обсягу надання кредитів:

Внаслідок того, що КП «Черкасиводоканал» самостійно змогло виплатити кредити до світового банку реконструкції та розвитку, в міському бюджеті з’явилися додаткові кошти в сумі 7 млн грн.

Видатки направлені на реконструкцію вул. Героїв Дніпра  від вул. Богдана Хмельницького до вул. Сержанта Смірнова.

Перерозподіл видатків:

- враховуючи звернення депутата Черкаської міської ради Шило М.В. за рахунок зменшення видатків по програмі здійснення заходів, що не могли бути передбачені під час складання міського бюджету та порядок надання матеріальної допомоги громадянам міста в сумі 3 тис. грн. відповідно збільшено видатки по програмі підтримки засобів масової інформації та сприяння розвитку інформаційної сфери на 2015-2019 роки;

- за рахунок зменшення видатків на реконструкцію вул. Героїв Дніпра  (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Сержанта Смірнова) в сумі 195 тис. грн відповідно збільшено видатки на капітальний ремонт приміщень музичної школи № 5.

- за рахунок зменшення видатків на реконструкцію вул. Героїв Дніпра  (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Сержанта Смірнова) в сумі 802 тис. 800 грн відповідно збільшено видатки на капітальний ремонт зупинок громадського транспорту.

За результатами розгляду виконавчим комітетом Черкаської міської ради:

- для облаштування залу засідань депутатів Черкаської міської ради в адміністративній будівлі по бул. Шевченка, 307 (придбання системи електронного голосування) у сумі 274 тис. 900 грн. (відповідно до уточнених умов договору поставки планшети є невід’ємною частиною голосування та їх вартість включено постачальником до загальної вартості системи голосування);

- збільшити видатки по спеціальному фонду бюджету розвитку по об’єкту «Придбання камери системи відеоспостереження в місцях, які визначені на підставі аналізу небезпечних місць м. Черкаси» у сумі 29 тис. 688 грн.

- зменшити видатки по спеціальному фонду бюджету розвитку по об’єкту «Придбання комп’ютерної, копіювальної техніки, засобів електронного зв’язку та плат розширення для АТС» у сумі 25 тис. 216 грн. та збільшити видатки по загальному фонду по поточних видатках.

За пропозицією виконавчого комітету Черкаської міської ради зменшено обсяг надання кредитів по «Черкаситеплокомунерего» в сумі 5 млн 150 тис. грн та видатки на внески в статутний капітал КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», у т.ч.: капітальний ремонт (встановлення лічільників теплової енергії) в житлових будинках в сумі 300 тис. грн. та відповідно збільшено видатки на:

- реконструкцію мереж зовнішнього освітлення в сумі 1 млн грн.,

- придбання гірлянд для прикрашання міста до Новорічних свят у  сумі 400 тис. грн.,

- надання співфінансування ОСББ  на виконання капітальних ремонтів:

- енергозберігаючі заходи;

-інші види робіт (покрівлі, інженерні мережі та інше) в сумі 3 млн 500 тис. грн. та додатково 700 тис.грн.

 - реконструкцію приміщення майнового комплексу за адресою вул. Благовісна, 170 для Центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс» (корпуси Г-3, О-2, Т-1 та навіс) (з ПКД) в сумі 300 тис. грн.,

- на розвиток культури міста Черкаси на 2016-2020 роки в сумі 150 тис. грн.,

- на засоби масової інформації – 100 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськаміськарада #змінидобюджету #перерозподілвидатків
Оголошення
live comments feed...