• Головна
  • «Черкасиводоканал» починався з 19 км водопроводу та 4 будок для роздачі води
14:40, 4 жовтня 2016 р.

«Черкасиводоканал» починався з 19 км водопроводу та 4 будок для роздачі води

1 жовтня 2016 року КП «Черкасиводоканал» виповнилося 102 роки. 102 роки забезпечення нашого міста лише якісними послугами – водопостачання та водовідведення.

Історія підприємства розпочала свій відлік далекого 1914 року. Саме тоді було побудовано перші 19 кілометрів водопроводу та 4 будки для роздачі води. А нині  «Черкасиводоканал» цілодобово забезпечує якісною питною водою майже всі Черкаси та прилеглі сільські території в об’ємі близько 70 тис.м3/добу, а також надає послуги з централізованого водовідведення, – повідомляється на сайті підприємства.

Вода, яку споживають черкащани, відповідає всім вимогам СанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Фахівці КП «Черкасиводоканал» постійно впроваджують новітні технології, за допомогою яких досягається енергозбереження.

На сьогодні ведеться активна співпраця з місцевою владою. Спільними зусиллями було побудовано 2 «пішохідних» фонтани, встановлено креативну «водяну завісу» та 18 питних фонтанчиків. Все для того, щоб у спекотні дні мешканці та гості нашого чудового міста Черкаси могли не тільки безкоштовно втамувати спрагу, а й отримати естетичне задоволення.

КП «Черкасиводоканал» не збирається зупинятися на досягнутому та має ще багато планів, які потрібно реалізувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиводоканал #102роки #історіяпідприємства
Оголошення
live comments feed...