Черкаські спортсмени повернулися з перемогою зі змагань з акватлону (ФОТО)

З 29 вересня по 1 жовтня 2016 року у місті Трускавець пройшли змагання юних морських багатоборців.

Юнаки та дівчата віком 10-13 років змагалися у чемпіонаті України з акватлону (200 м плавання вільним стилем та 800 м крос).

У змаганнях взяли участь понад 100 учасників команд переважно  західного регіону країни, а також міста Генічеськ, міста Києва та Черкаської області, – розповідає Черкаський спорт.

Збірна команда Черкаської області, до складу якої входили вихованці  Черкаського клубу юних моряків: Снесар Анастасія, Бадрак Єлизавета, Селезньова Ольга,  КДЮСШ Черкаської міської ради: Дибченко Іванна, Скринський Денис, Мельник Данило, Круть Максим та Левчук Ельдар – вихованець ОК ДЮСШ ЧО ФСТ "Спартак", гідно виступила на цих змаганнях.

Незважаючи на труднощі в підготовці, пов'язані з тим, що наша збірна команда не мала змоги на тренування в басейні, юнаки Черкаської області вибороли друге командне місце, дівчата третє командне місце. В особистому заліку Скринський Денис став бронзовим призером чемпіонату України.

Паралельно проходили всеукраїнські змагання з акватлону серед юнаків 1998-2000 років народження. Снесар Денис виборов перше місце, а його сестра Снесар Анастасія стала ще й срібною призеркою  серед дівчат 2007 року на дистанції 50 м плавання та 200 м кросу у відкритій  першості ДЮСК " Спортовець" та Іванна Дибченко привезла додому бронзову нагороду першості.

Акватлон-1
Акватлон-1
Акватлон-2
Акватлон-2
Акватлон-3
Акватлон-3
Акватлон-4
Акватлон-4
http://cherkassy-sport.com/
черкаськіспортсмени морськебагатоборство акватлон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии