За стильні хвости переможці отримали солодкі подарунки. У Черкасах відбувся благодійний фестиваль «Бара-бака Фест» (ФОТО)

Показові виступи службових собак, конкурс собачої моди «Стильні хвости», фотосесії з цуценятами. Усе це черкащани могли побачити в неділю під час благодійного фестивалю «Бара-бака Фест», що проходив в парку «Сосновий бір», – розповідає Про все.

– Ми вже вдруге робимо подібний фестиваль нашою спільнотою «Допомога хвостатим». Цього року він більш просвітницький – ми презентуємо два громадських проекти. Один з них про облаштування зон для вигулу собак, а другий, який подавався на «Громадський бюджет», – по стерилізації тварин. Крім цього, ми  також збираємо кошти на закупівлю сухих кормів для собак та котів, їх стерилізацію та лікування, – розповіла співорганізатор фестивалю Яна Тябут.

На гостей фестивалю чекала цікава програма – свої уміння демонстрували  собаки Черкаського клубу службового собаківництва, кінологічної служби ДСНС. Це і захист при нападі, виконання команд, пошук людини тощо. А маленьким черкащанам навіть запропонували взяти участь у дресируванні собак, щоправда під наглядом досвідчених кінологів.

Родзинкою заходу став показ мод «Стильні хвости», у якому обирали найбільш креативно одягненого собаку. Переможці отримали солодкі подарунки.

На території фестивалю також діяли численні фотозони, де бажаючі могли сфотографуватись з собаками-моделями та і з власними улюбленцями.

Окремо діяв куточок, у якому шукали домівки для безпритульних котиків та цуценят.

– Наша ініціативна група нараховує чотири людини. Ми підбираємо безпритульних тваринок. Тримаємо у себе вдома або у наших волонтерів. Коли тварини досягають необхідного віку, ми їх стерилізуємо. Зараз у нас залишилось прилаштувати двох цуценят і трьох кошенят, і ми очікуємо, що сьогодні тут хтось все ж захоче взяти до себе наших вихованців, – поділилася своїми сподіванням волонтер Влада Руденко.

Фест-1
Фест-1
Фест-2
Фест-2
Фест-3
Фест-3
Фест-4
Фест-4
Фест-5
Фест-5
Фест-9
Фест-9
Фест-6
Фест-6
Фест-7
Фест-7
Фест-8
Фест-8
Фест-10
Фест-10
http://provce.ck.ua/category/novini/
черкаси барабакафест благодійнийфестиваль собачамода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии