• Головна
  • У Черкасах збирають кошти для допомоги унікальній волонтерці
12:10, 3 жовтня 2016 р.

У Черкасах збирають кошти для допомоги унікальній волонтерці

Активно збираючи кошти, громадська ініціатива «Нові Люди» закликає черкащан приєднатись до допомоги бабусі-волонтерці, що опікується дітьми-сиротами і військовими у АТО, але якій сьогодні самій критично потрібні кошти на операцію.

– Жінка, яка чи не кожен свій день присвячує допомозі іншим,  починає його із ін’єкції знеболювального, – розповідаєлідер «Нових Людей»,  засновник ІТ-компанії «eKreative» Віктор Євпак.Валентина Кирилівнає одним із засновників і керівників обласного об’єднання товариства «Просвіта» – і справжньою патріоткою: постійно допомагаючи дітям, сиротам, сьогодні вона активно допомагає збирати речі для фронту. Попри те, що їй самій сьогодні вкрай необхідна допомога:  кошти на ліки, знеболювальне, а головне – операцію на хребті. Частину коштів, необхідних для цього, «Нові люди» уже передали – і закликаємо черкащан допомогти врятувати цю непересічну людину.

Усю інформацію для допомоги жінці можна знайти у групі «Нові Люди» у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/964585350255236/?fref=ts.  Після появи у цій групі повідомлення про необхідність допомоги багатодітній родині, «Нові Люди», що сповідують важливість благодійності, за кілька днів зібрали половину коштів, необхідних для складної операції батькові 5 дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #допомогаволонтерці #збіркоштів
Оголошення
live comments feed...