• Головна
  • Юні художники дитячої школи мистецтв малюватимуть в оновленому класі
15:30, 30 вересня 2016 р.

Юні художники дитячої школи мистецтв малюватимуть в оновленому класі

Сьогодні у Черкаській дитячій школі мистецтв відкрили клас образотворчого мистецтва «Художній  світ дитячих мрій».

У далекому 1976-му році ця школа була однією із звичайних музичних міських шкіл. Потім була реорганізована в дитячу школу мистецтв, аби школярі міста мали змогу отримати початкову музичну освіту.

За 40 років існування закладу в ньому вперше зробили такий масштабний ремонт, тому цьому неабияк раді і педагоги, і їх вихованці, – розповідає ВиЧЕрпно.

– Всього на ремонтні роботи потратили близько мільйона, – розповіла очільниця закладу Наталія Комарова. — Тривали вони рік. За цей час було поремонтовано дах, зроблено підлогу в театральному класі, мансардне вікно в одній із кімнат і повністю зроблено капітальний ремонт у класі образотворчого мистецтва. Ми його повністю осучаснили і в цілях економії по європейській системі зробили додатковий клас із горища, щоб нічого не добудовувати.

Школа-1

Школа-1

За словами керівниці, всього в школі навчаються 740 учнів. Серед них – юні музиканти. Вони грають на гітарі, фортепіано та багатьох інших музичних інструментах. А минулого року туди купили ще й новенькі цимбали.

Школа-3

Школа-3

Крім того, є суміжні відділи – театральний, хореографії та образотворчого мистецтва. Заклад відвідують діти віком до 15 років.

Школа-4

Школа-4

Школа-5

Школа-5

На відкриття новенького класу завітав і міський голова Анатолій Бондаренко, який принагідно привітав місцевих учителів із прийдешнім професійним святом та вручив подяки кращим педагогам. Колектив, у свою чергу, подарував мерові картину, яку намалювала одна з викладачок.

Школа-6

Школа-6

Школа-7

Школа-7

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дитячашколамистецтв #оновленийклас #наталіякомарова
Оголошення
live comments feed...