• Головна
  • Для жінок-переселенок у Черкасах влаштували арт-терапію (ФОТО)
10:00, 30 вересня 2016 р.

Для жінок-переселенок у Черкасах влаштували арт-терапію (ФОТО)

Всеукраїнська благодійна організація “Позитивні жінки” організувала для жінок-переселенок майстер-клас на тему “Комфортне місце”. Такі розвиваючі заходи у Черкасах будуть влаштовувати для жінок двічі на місяць. Про це у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” повідомила представник організації у Черкаській області Олена Фрідріх.

– Ми не даремно обрали для нашого майстер-класу техніку батик. Більшість фарб у ній призначені для роботи з тканиною. Це рідина, що має властивість розтікатися по матерії. На початку заняття ми з жінками провели сеанс медитації, вони уявили своє комфортне місце у дитинстві, а потім перенести ці спогади на тканину. Результат був неперевершеним, – розповідає Олена.

Переселенки-1

Переселенки-1

Переселенки-2

Переселенки-2

Всеукраїнська благодійна організація “Позитивні жінки” на сьогодні досить молода, але досить прогресивна та потужна, яка зібрала команду жінок-лідерок зі всієї країни. Метою організації “Позитивні жінки” є створення умов для розвитку та самореалізації уразливих до ВІЛ жінок та їх близьких, через об’єднання жіночих ініціатив, підтримку лідерства та зміну суспільної думки.

Переселенки-3

Переселенки-3

Переселенки-4

Переселенки-4

Із серпня 2016 року організація розпочала реалізацію нового напрямку: “Організація та впровадження моделі надання юридичної допомоги та соціальної підтримки внутрішньо переміщеним жінкам, яких торкнулась епідемія ВІЛ”. Проект підтримує Програма розвитку ООН в Україні. Проектом охоплено 5 областей України: Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Київська та Черкаська.

Для жінок передбачена можливість отримання безкоштовної юридичної допомоги з будь-яких питань: отримання медичної допомоги або лікування, оформлення інвалідності, отримання виплат, субсидій, допомоги, отримання спадку, переоформлення майна, відновлення документів, насильство у родині тощо.

Переселенки-5

Переселенки-5

Якщо Вам потрібна дорога та підтримка, звертатися потрібно до представниць в регіонах: Черкаська область – (063) 569 22 82, (0472) 32 14 42, Олена Фрідріх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #жінки-переселенці #позитивніжінки #арт-терапія
Оголошення
live comments feed...