• Головна
  • Допомогти може кожен! Варто лише захотіти...
11:10, 29 вересня 2016 р.

Допомогти може кожен! Варто лише захотіти...

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" був створений у січні 2006 року.  Його засновники поставили перед собою мету – порятунок здоров'я малечі та повернення довіри громадян до благодійних організацій.

Нещодавно в Черкасах у рамках загального Всеукраїнського проекту із порятунку дитячих життів Владислав Вітер та команда розвитку українських міст "Молодіжка" організували концерт. До створення дійства долучилися: скрипалька Юлія Бунь-Волкотруб, випускниця Черкаського музичного училища Ілайла (Аліна Красавіна), бітбоксер Олександр Капустянчик.

Основну ж частину програми створили творчі колективи ЦДЮТ: студія естрадної пісні "Non-stop"  та Зразкова вокальна студія "Браво", а вихованці гуртка "Юні кореспонденти" стали волонтерами  цього заходу. Всіх присутніх об’єднала одна благородна мета - збір коштів на закупівлю медичного обладнання в реанімаційне відділення Черкаської обласної дитячої лікарні. Жителі та гості міста, які вкидали гроші до скриньок взамін отримували комплімент у вигляді наліпки-сердечка — емблеми благодійного фонду.

Доброта та співчуття — одні з найкращих рис характеру людини, тому допомагайте іншим та не будьте  байдужими до чужого горя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #серецедосерця #порятунокдитячихжиттів #цдют
Оголошення
live comments feed...