• Головна
  • Команда черкаського колегіуму «Берегиня» стала срібним призером першого конкурсу фіналу змагань «Олімпійське лелеченя»
08:30, 29 вересня 2016 р.

Команда учнів черкаського колегіуму «Берегиня», яка представляє Черкащину на Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», здобула «срібло» в конкурсі «Презентація», – інформує Чемпіон.

Черкащани (серед 25 команд) у напруженій боротьбі посіли друге місце з результатом 1 171 бал, і лише трьома балами поступилися переможцям цього конкурсу – команді  «Ура» Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича, що на Тернопільщині. Третє місце посіли представники Вінниччини – команда «Мрія» з результатом 1 150 балів.

За словами суддів, рівень постановок був досить високим, чимало цікавих родзинок презентували команди, а тому важко було визначити найкращих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію