У Черкасах відкриється ще один супермаркет

1 жовтня в Черкасах за адресою вул. Героїв Сталінграда, 34 починає роботу дискаунт-супермаркет торгової мережі ВЕЛМАРТ. Новий супермаркет - це нова торгова точка мережі в Черкаській області та 22-а - в Україні, – інформує Business.ua.

Торгова площа магазину займає близько 2 тис. кв. м. Супермаркет розташований у ТЦ «Дніпро Плаза».

Урочисте відкриття відбудеться о 10:00. Для перших 100 покупців з сумою чека від 199 грн. передбачені святкові подарунки. На території торгового залу проведуть дегустації ласощів, захоплюючі заходи для всієї родини, буде працювати фотозона з професійним фотографом.

Асортимент нового супермаркету – це близько 15 000 товарних позицій. У супермаркеті можна буде придбати новинки мережі – товари «на метр», товари «на вагу», асортимент яких один з найширших серед конкурентів. Для гурманів в відділі свіжих овочів і фруктів передбачили широкий асортимент з екзотичних фруктів.

На окрему увагу заслуговують вироби пекарні – понад 130 видів хлібобулочних власного виробництва. Для потреб пекарні компанія закупила нові професійні печі італійського бренду, а всі пекарі пройшли спеціальний курс навчання в Києві.

Крім цього, в Черкасах буде запущено виробництво піци. Це вже другий магазин мережі в Україні, в якому покупці можуть придбати смачну піцу власного виробництва за класичними рецептами.

http://www.business.ua
черкаси дніпроплаза велмарт відкриттясупермаркету
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии