• Головна
  • Заміщення вакантних посад у галузі освіти і культури у Черкасах відтепер відбуватиметься на конкурсній основі
15:30, 27 вересня 2016 р.

Заміщення вакантних посад у галузі освіти і культури у Черкасах відтепер відбуватиметься на конкурсній основі

Про це повідомили сьогодні на прес-конференції в «Новій Добі» представники міського Департаменту освіти і гуманітарної політики. Також прояснили ситуацію із призначенням керівників Черкаського зоопарку та Централізованої бібліотечної системи міста.

За повідомленням директорадепартаменту Марини Бакланової, відповідно до наказу Мінкульту, керівники закладів культури, які до 1 січня 2016 року не перебували на контракті, а на безстроковому трудовому договорі, мали бути звільненими, а посади стати вакантними.

Керівники, які станом на початок року працювали за контрактом, лишилися при посадах. Тим же, хто працював за договором безстроковим, доведеться пройти конкурс на заміщення посади. До таких належать керівники Черкаського зоопарку та Централізованої бібліотечної системи міста. Поки що вони є звільненими і призначеними виконувачами обов’язки директора.

– У комісії буде 9 осіб. Троє – з департаменту, троє – представники трудового колективу і три особи – це громадські організації. Представників ГО, які увійдуть до комісії, визначить жеребкування, яке транслюватимуть онлайн. Члени сформованої комісії визначать серед себе голову, – повідомив Ігор Волошин, заступник директора департаменту.

Якщо до цього могли призначати людину на рік, на два, на три – як визначить роботодавець, то тепер чітко визначений термін контракту – 5 років.

У цьому році за новим порядком уже призначений директор Палацу Молоді.

За конкурсною системою у місті також планують визначати керівників освітніх закладів – шкіл та дитсадків. До комісії у такому разі входитимуть представники місцевого самоврядування, члени колективу, представники ради закладу і батьківського комітету.

Як пояснюють у Департаменті, таким чином процедура призначення керівників закладів буде більш прозорою, відкритою та справедливою. Набір керівних кадрів буде уніфікований відповідно до державних вимог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськаміськарада #департаментосвіти #вакантніпосади #конкурснаоснова
Оголошення
live comments feed...