При департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради відкрито гарячу телефонну лінію

У департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради з 20 вересня 2016 року запрацювала ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88.

Наразі є перші дзвінки, які зареєстровані в спеціальному журналі. На жаль, багато з них – анонімні, які відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян» розгляду не підлягають. Розуміючи боязнь батьків, які найчастіше звертаються анонімно, департамент освіти та гуманітарної політики все ж бере їх до уваги.

– Кожен дзвінок для нас важливий. Ми хочемо вдосконалити роботу зі зверненнями громадян, саме тому і було прийнято рішення про створення гарячої лінії. Наразі в кожному зі 139 закладів, які підпорядковані департаменту освіти та гуманітарної політики, ви можете побачити оголошення про телефон гарячої лінії. Для того, щоб ми могли надати якомога краще допомогу у вирішенні вашої проблеми, рекомендуємо при зверненні вказувати своє прізвище, ім’я та контакти, – зазначив заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Гаряча лінія за номером (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, а в п’ятницю з 8:00 до 16:00.

http://ogp.ck.ua/
черкаськаміськарада гарячателефонналінія зверненнягромадян
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии