• Головна
  • Перша електронна петиція в Черкасах набрала необхідні 250 голосів
14:50, 26 вересня 2016 р.

Перша електронна петиція в Черкасах набрала необхідні 250 голосів

У Черкасах набрала 250 голосів, необхідних для розгляду, петиція, яка була першою зареєстрована на сайті Черкаської міської ради, – щодо необхідності встановлення світлофора на перехресті Шевченка-Іллєнка.

Нагадуємо, що за впровадження механізму подачі черкащанами електронних петицій міська рада проголосувала наприкінці січня цього року, відповідний механізм на сайті міської ради було впроваджено 7 вересня (http://rada.ck.ua/petitions/web/34). Аби петиція “спрацювала” і її почала розглядати Черкаська міська рада, петиції треба набрати 250 голосів упродовж місяця, – розповідає Рідна Черкащина.

Петиція-1

Петиція-1

“Моя петиція стосувалася необхідності встановлення світлофора на перехресті Шевченка-Іллєнка, як одному із найбільш небезпечних у Черкасах, – констатує адвокат, співзасновник юридичної агенції «Прав Ком», голова правління «Cherkasy ІТ Cluster» Микола Кудрявцев. – Петицію було зареєстровано 8 вересня – і 250 голосів, необхідних для її розгляду органами влади, вона набрала 23 вересня. Я уже чув, що після того депутати проголосували за включення до програми соціально-економічного розвитку міста встановлення світлофора на цьому перехресті. Проте, включення цього питання до ПСЕР не є гарантією: зворотні зміни можна внести на будь-якій сесії. З юридичної точки зору, петиція також не є обов’язковою для виконання владою – проте, саме завдяки їй чиновники можуть переконатися, що саме ця проблема непокоїть велику кількість людей, і що просто «спустити на гальмах» це питання не вийде. Моя петиція, набравши необхідну кількість голосів, продовжує їх набирати (наразі їх 286, – прим. ред.). Тож головна роль петицій – донести до чиновників актуальність проблеми – і об’єднати людей у відстоюванні необхідності її вирішення”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #електронніпетиції #актуальністьпроблем #миколакудрявцев
Останні новини
Оголошення
live comments feed...