• Головна
  • Черкаські комунальники промили труби зливової каналізації
11:50, 26 вересня 2016 р.

Черкаські комунальники промили труби зливової каналізації

Цього року було прочищено і промито найбільшу за останні роки кількість труб зливової каналізації. Про це повідомив начальник відділу вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко, – передає УНН-Центр.

“Вперше за останні два роки труби зливової каналізації промиваються. Раніше виключно прочищався бруд із зливоприймачів. Труба як була, так і залишалася засміченою. Навіть не просто засміченою, а зарослою корінням дерев. Річ у тому, що труби старі, азбестні, щойно дерево знаходить найменшу шпарину в трубі – туди проникає коріння, а слідом потрапляють мулові відкладення, і труба перестає функціонувати. Більшу частину таких засмічень вдалося ліквідувати”, – зазначив Отрешко.

Проте він наголосив, що це тимчасовий захід, бо ж насправді треба міняти трубу.

“Завершено облаштування зливової каналізації на перехресті вулиць Грушевського-Одеської. Це останнє перехрестя, де її не було, і ми там просто помпами відкачували воду під час великих злив. На сьогодні ми маємо зливову каналізацію, і звичайні зливи ми спокійно переживемо”, – запевнив чиновник.

Те саме, за словами Сергія Отрешка, стосується і вул. Героїв Дніпра, де зливову каналізацію нарешті вичистили, зокрема і від коріння тополь. Підтоплення цій вулиці більше не загрожуватиме.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськікомунальники #зливоваканалізація #прочищеннязливовоїканалізації
Оголошення
live comments feed...