• Головна
  • На міськвиконкомі сварили ТЕЦ за гарячу воду
10:00, 26 вересня 2016 р.

На міськвиконкомі сварили ТЕЦ за гарячу воду

Нині в Черкасах триває четвертий етап гідравлічних випробувань, через що у деяких районах міста немає гарячого водопостачання. Про це на сьогоднішній нараді Черкаської міськради розповів представник ТЕЦ.

За його словами, гарячу воду не вдалось увімкнути у Південно-Західному районі через порив мережі. І гаряче водопостачання там має відновитись за кілька днів, – розповідає Прочерк.

В районі залізничного вокзалу та Хімселища теж гідравлічні випробування не закінчені. Там гаряча вода з’явиться днів за 10, – стверджує представник ТЕЦ.

Натомість міський голова Черкас та його заступники висловили незадоволення такою роботою підприємства.

– Це перший рік, коли перед опалювальним сезоном відключають гарячу воду. Перший рік, коли міський голова керує містом, ви проводите гідравлічні випробування восени. Люди десятками звертаються і питають: «Що ви робите?» У Теплокомуненерго таких проблем немає, а у ТЕЦ є, – зазначив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Міський голова Анатолій Бондаренко погодився з Радуцьким, та підтвердив що на його пам’яті подібної ситуації раніше не було.

– В жодному іншому місті такого нема. Місто стало заручником приватника. Повірте, у нас є дуже чіткі заходи законного впливу. Тож підіть назустріч не нам, а жителям міста. Ми вимагаємо від вас виконувати обов’язки. Я розумію, що мета приватної структури – це заробляння коштів, але потрібно дивитись на майбутнє, – сказав Анатолій Бондаренко.

Також представники влади попросили, щоб керівники ТЕЦ з’являлись на наради міської ради по понеділках та звітували про ситуацію.

А Олександр Радуцький дав розпорядження проконтролювати, щоб людям не приходили рахунки за гарячу воду, якою вони не користувались.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськийміськвиконком #гарячеводопостачання #гідравлічнівипробування #тец
Оголошення
live comments feed...