У Черкасах відбувся олімпійський квест (ФОТО)

Олімпійський квест на тему «Культурно-виховний потенціал Олімпізму» організували для школярів у Черкасах. Учасниками заходу стали команди учнів Звенигородської школи-інтернату, Черкаської гімназії № 9 та колегіуму «Берегиня» – навчальних закладів, які представляють проект «Олімпійська освіта», – повідомляють у відділенні національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Школярі взяли участь у вікторині, де давали відповіді на питання з олімпійської освіти, розгадували ребуси, змагалися в естафетах та малювали плакат на тему «Якби Черкаси приймали Олімпійські ігри».

Всі учасники обмінялися сувенірами та отримали приємні подарунки з олімпійською символікою від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Крім того, голова відділення НОКУ в Черкаській області Андрій Більда презентував спортивну форму команді колегіуму «Берегиня» як переможцям обласного етапу змагань «Олімпійське лелеченя». Вони із 23 до 30 вересня представляють Черкащину на всеукраїнському етапі.

Квест-2
Квест-2
Квест-3
Квест-3
Квест-4
Квест-4
http://noc-ch.ck.ua/
черкаси олімпійськийквест проектолімпійськаосвіта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии