• Головна
  • У Черкасах будуть виробляти холодильники
18:20, 23 вересня 2016 р.

У Черкасах будуть виробляти холодильники

Новий завод із виготовлення холодильників у Черкасах інвестор планує запустити вже наступного року. Про це на ІІ Міжнародному черкаському інвестиційному форумі-2016 заявив президент холдингу Saturn Олександр Громико, – повідомляє ІнфоМІСТ.

Він поділився з учасниками своїм досвідом роботи в області. Ще п’ять років тому цей інвестор розпочав роботу на Черкащині. Нині активно розширює виробництво.

– Зараз на Черкащині ми не бачимо перепон для бізнесу, – розповідає Олександр Громико. – Великий плюс, що тут реально люблять інвестора, для нього створюють тепличні умови. Хіба червоної доріжки ще не стелять. Влада справді відкрита. Коли ми вирішили розпочати новий інвестпроект із виготовлення холодильників у Черкасах – просто звернулися в ОДА листом. І були здивовані швидкій реакції. Губернатор нам особисто показував вільні майданчики. Якщо хтось починає вставляти палиці в колеса – він особисто втручається і негайно вирішує проблему. Словом, наш приклад доводить: на Черкащину можна заходити, інвестувати та працювати. На новому заводі працюватимуть близько 500 осіб.

– Сьогодні інвестиції – це найголовніше. І я радий, що на Черкащині це добре розуміють, – підсумував президент холдингу Saturn

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #інвестиційнийфорум #виробництвохолодильників #олександргромико
Оголошення
live comments feed...