• Головна
  • У Черкаському політехнікумі студенти реалізують свої технічні таланти (ФОТО)
13:20, 23 вересня 2016 р.

У Черкаському політехнікумі студенти реалізують свої технічні таланти (ФОТО)

Модернізований картинг, робот, світлодіодний куб і багато інших цікавинок презентував на ярмарку професій до Дня міста Черкаський політехнічний технікум. Всі вироби сконструйовані та виконані власними силами студентів під керівництвом викладачів навчального закладу, – розповідає Діловий регіон.

Чи не найбільше захоплення публіки викликав модернізований картинг. Студенти технікуму його переробили практично повністю, залишивши лише каркас: поставили форсований двигун, сучасні гальма, встановили удосконалене сидіння, що рухається під будь-який зріст, і якщо звичайний картинг не має задньої передачі взагалі, то тут їх аж чотири.

Політех-2

Політех-2

«У нас постійно діють гуртки, зокрема, і технічної творчості. І презентовані вироби – результат їхньої роботи. Для студентів це не просто можливість реалізувати свої знання і вміння, а втілити свої мрії. Наше ж завдання – спрямувати їх у практичне русло», – говорить заступник директора з виробничого навчання Олег Романчук.

Ще один предмет гордості – фрезерувальний верстат із комп’ютерним керуванням і сучасними електроприводами, виготовлений під керівництвом викладача Гриба С. Є. Верстат може вирізати навіть картину за допомогою спеціальної програми. Світлодіодний куб, сторони якого почергово світяться, призначений для використання в рекламних цілях. Крім того, студенти показали модель верстата з програмним управлінням для лазерного гравіювання (керівник Снігур І. В.).

Політех-1

Політех-1

«Наша навчальна база створювалася десятиліттями і продовжує поповнюватися. Зараз у нас діє 40 лабораторій, де багато сучасного обладнання. Студенти не лише отримують якісну освіту та практичні навички, але й реалізують свої технічні таланти», – відзначив директор Черкаського політехнічного технікуму Дмитро Галат.

На виставці також було представлено художню творчість студентів та спортивні досягнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськийполітехнікум #модернізованийкартинг #фрезерувальнийверстат
Оголошення
live comments feed...