• Головна
  • Депутати не дійшли згоди щодо міської консультативно-діагностичної поліклініки в Черкасах
12:50, 22 вересня 2016 р.

Депутати не дійшли згоди щодо міської консультативно-діагностичної поліклініки в Черкасах

Депутати Черкаської міськради не проголосували за створення комунального некомерційного підприємства “Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка” – інформує Вичерпно.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг — начальника управління контролю якості медичних послуг ЧМР Олега Стадника, нині первинна медична допомога в Черкасах реформується.

– Ми пішли шляхом Києва, де в кожному районі створена діагностиично-консультативна поліклініка. У Черкасах ми пропонуємо створити її на базі закладу по вулиці Чорновола, 9. Філії розміщуватимуться на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, – зазначив він.

Проти такої ініціативи виступив депутат міськради Павло Карась:

– Що це дасть для системи охорони здоров’я в місті? Ми лише збільшуємо штат і навантаження на бюджет. Є вільне приміщення, але створювати новий заклад тоді, коли існує проблема в оснащенні існуючих – недоцільно. Це лише додаткові кілька мільйонів із бюджету плюс оснащення.

За словами директора департаменту фінансової політики Наталії Джуган, у даному випадку мова ні в якому разі не має йти про  збільшення штату, лише про покращення якості медичного обслуговування та збереження спеціалістів вузького профілю.

У зв’язку з дискусією, що виникла, міський голова відкликав проект рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськаконсультативно-діагностичнаполіклініка #олегстадник #павлокарась
Останні новини
Оголошення
live comments feed...