З міського бюджету виділено майже півтора мільйони гривень на ремонт стоматполіклініки

Капітальний ремонт приміщення для лабораторії проводять у Черкаській міській стоматологічній поліклініці. Компанія, що виграла тендер через «Прозорро», обіцяє виконати роботи за 1 млн 286 тис грн.

Як розповів порталу «Діловий регіон» заступник головного лікаря з медичної частини Кирило Мінаєв, буде проведено капітальний ремонт із заміною вентиляції, вікон та дверей тощо. У відремонтоване приміщення переведуть зуботехнічну лабораторію, яка нині працює за кілька кілометрів від поліклініки в центрі міста.

«Це дуже незручно і для пацієнтів, і для працівників. До того ж, економічно невигідно. Тому ми докладали всіх можливих зусиль, щоб об’єднати всі відділення поліклініки під одним дахом», – відзначила головний лікар Ірина Щепачова. Раніше в основне приміщення було переведено ортопедичне відділення стоматполіклініки.

Стартова ціна, оголошена на електронних торгах Департаментом економіки та розвитку міськвиконкому, становила 1 млн 408 тис грн. Компанія ПП "Станбуд-Черкаси" запропонувала зробити ремонт за 1 млн 286 тис грн.

З міського бюджету вже виділено кошти на ремонт. Тож є підстави сподіватися, що новий рік лабораторія зустріне в новому приміщенні.

http://dr.ck.ua/
черкаськийміськвиконком ремонтстоматполіклініки прозорро
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии