• Головна
  • Агентство ICEA закликає правильно утилізувати спрацьовані батарейки
10:00, 22 вересня 2016 р.

Агентство ICEA закликає правильно утилізувати спрацьовані батарейки

Міжнародне освітнє агентство ICEA приєдналося до збереження навколишнього середовища.  Нещодавно у приміщенні нашої компанії по бул. Шевченка, 424 розмістили невеликий пункт прийому відпрацьованих батарейок.

– Міні-пункт прийому відпрацьованих батарейок може організувати кожен охочий у себе на роботі, власній багатоповерхівці чи у школі. Особливо така ініціатива впливає на дітей. У такий спосіб вони можуть навчитися відповідальності та із самого малечку уже знати про принципи та важливість захисту довкілля, – зазначає директор з розвитку ICEA Ольга Пух. – Наша команда за збереження навколишнього середовища! Приєднуйтесь і ви до нас!

Сучасне суспільство у надзвичайно великій кількості використовує найрізноманітніші батарейки для побутових приладів. Після споживання такі батарейки стають джерелом забруднення довкілля. За інформацією «Радіо Свобода», під дією води та сонця вони розкладаються та виділяють токсичні речовини: свинець, марганець, літій і цинк. Якщо їх викидати на звичайні сміттєзвалища, то токсини починають отруювати воду і ґрунт, а також те, що росте неподалік. Врешті, так чи інакше це потрапляє в людський організм.

Переробка батарейок сприяє захисту екології і здоров’я людей. Крім того, деякі матеріали, які є у складі батарейок, можна використовувати повторно, відповідно – менше видобувати їх із землі.

Відпрацьовані батарейки Міжнародне освітнє агентство ICEA передаватиме на подальшу утилізацію ГО «Альтернативна реальність Черкас».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #агентствоICEA #спрацьованібатарейки #пунктприйомубатарейок
Оголошення
live comments feed...