• Головна
  • Ось як має виглядати сквер “Юність” за версією Віталія Солодкого (ФОТО)
08:35, 22 вересня 2016 р.

Ось як має виглядати сквер “Юність” за версією Віталія Солодкого (ФОТО)

Наміри про реконструкцію скверу “Юність” у центрі Черкас міська влада озвучила ще на початку року. На сайті міськради була опублікована інформація, що серед задумів – упорядкувати зелені насадження, замінити асфальтне покриття на сучасне декоративне мощення, встановити нові ліхтарі й лавочки.

Один із ескізів реконструкції скверу авторства Віталія Солодкого опублікував у своєму фейсбуку архітектор, завідувач сектору містобудівного кадастру у Черкаській міській раді Федір Балаба.  “Сподіваюся, що пропозиції та зауваження будуть враховані. Бажаю щоби замовнику фінансування вистачило на початок та завершення реконструкції”, – зауважив Балаба.

Замовник проекту – КП “Дирекція парків”. До слова, Віталій Солодкий робив проект реконструкції площі Богдана Хмельницького біля ПК “Дружба народів” у 2012 році. А також виступив в ролі дизайнера “модного” черкаського закладу – тратторії “Фаро дель Порто” у 2015 році.

Ось як має виглядати оновлений сквер “Юність” у версії Віталія Солодкого, – показує Рідна Черкащина.

Сквер-1

Сквер-1

Сквер-2

Сквер-2

Сквер-3

Сквер-3

Фінансування заходів із реконструкції скверу “Юність” передбачене з бюджету за рахунок залишку коштів міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища. Остаточне рішення прийматимуть депутати міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #скверюність #реконструкціяскверу #віталійсолодкий
Оголошення
live comments feed...