• Головна
  • Мер Черкас Анатолій Бондаренко обговорив з Прем’єр-міністром спільні плани щодо будівництва міських об’єктів
10:30, 21 вересня 2016 р.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко обговорив з Прем’єр-міністром спільні плани щодо будівництва міських об’єктів

Учора на Черкащині з робочим візитом перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він проінспектував низку обласних об’єктів, зокрема, стан будівництва вулиці Смілянської – однієї з центральних магістралей міста, яку після довгих років почала ремонтувати діюча влада за ініціативи міського голови.

Під час особистої зустрічі Анатолій Бондаренко та Володимир Гройсман обговорили важливі для Черкас питання, серед яких – можливість реконструкції і будівництва об’їзної дороги по вулиці Героїв Холодного Яру (колишня Першотравнева). Це дасть змогу розвантажити центральні вулиці міста від важковагового транспорту; будівництво полігону твердих побутових відходів та спорудження в Черкасах Льодового палацу.

Міський голова передав Прем’єр-міністру клопотання щодо можливості співфінансування цих об`єктів із державного бюджету. Прем´єр позитивно відреагував на всі пропозиції та пообіцяв максимально посприяти вирішенню даних питань.

Нагадаємо, раніше Прем’єр – міністр дав досить позитивну оцінку стану господарської діяльності в Черкасах, зокрема, в частині будівництва та ремонту  доріг. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #анатолійбондаренко #володимиргройсман #особистазустріч
Оголошення
live comments feed...