• Головна
  • Депутат пропонує переобладнати автостоянки в багатоповерхові паркінги
10:00, 21 вересня 2016 р.

Депутат пропонує переобладнати автостоянки в багатоповерхові паркінги

Доручити департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради протягом місяця підготувати та надати на затвердження Черкаської міської ради проект рішення щодо «Правил використання та забудови земельних ділянок під тимчасовими автостоянками м. Черкаси» .Це потрібно, аби в наступні 2-3 роки переобладнати тимчасові платні автостоянки, розташовані на таких земельних ділянках, в багатоповерхові паркінги з відповідною інфраструктурою. Про цей йдеться у депутатському запиті Ярослава Нищика з фракції ВО «Свобода», який він озвучив учора на сесії міської ради.

За словами депутата, така необхідність обумовлена великим зростанням кількості автомобілів у нашому місті та, відповідно, браком паркувальних місць в тому числі у спальних та центральному мікрорайонах міста, самозахопленням земельних ділянок біля багатоповерхових будинків під, так звані, гаражі-«ракушки» та створення стихійних парковок біля житлових будинків. І звичайно це надасть можливість максимально ефективно використовувати земельні ділянки у відповідності до Генерального плану міста Черкаси.

Крім цього, у своєму запиті Ярослав Нищик вимагає обов’язково передбачити у проекті рішення санкції, щодо користувачів, які не виконають дій, направлені на виконання цього рішення протягом визначеного часу, у вигляді позбавлення права землекористування в обов'язковому порядку за ініціативою виконавчих органів Черкаської міської ради.

Також депутат  просить зобов’язати департамент провести моніторинг земель у найбільших спальних районах міста з метою виявлення земельних ділянок, які згідно з Генеральним планом міста можуть використовуватись для зведення багатоповерхових паркінгів. А також – розробити окремий реєстр вищезазначених земельних ділянок і передбачити заборону на внесення змін щодо зміни цільового та функціонального призначення.

Вказаний реєстр потрібно надати депутатам Черкаської міської ради для ознайомлення у місячний термін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаськаміськарада #ярославнищик #автостоянки #паркінги
Оголошення
live comments feed...