• Головна
  • Депутати на сьогоднішній сесії перекроїли “Прозорро”: з-під системи вивели журналістів і технагляд
18:00, 20 вересня 2016 р.

Депутати на сьогоднішній сесії перекроїли “Прозорро”: з-під системи вивели журналістів і технагляд

Черкаська міська рада внесла зміни до власного травневого рішення щодо здійснення електронних закупівель. Так, депутати хоч і не відразу, але таки підтримали більшістю голосів пропозиції департаметів про виведення з рамок прозорро надання послуг журналістів, агенств нерухомості та технічного нагляду, – розповідає ІнфоМІСТ.

Перед розглядом питання виступила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод. Чиновниця озвучила пропозиції департаментів організаційного забезпечення, економіки та ЖКК. Так, департамент організаційного забезпечення запропонував виключити з допорогових закупівель послуги з висвітлення діяльності в ЗМІ. Департамент економіки і розвитку – послуги агентств нерухомості, точніше закупівлю послуг із експертної оцінки ринкової власності об’єктів комунального майна. Голова комісії з контролю закупівель Роман Ганзевич озвучив рекомендації комісії.

З першого разу депутати не підтримали пропозиції департаментів. “За” проголосував 21 народний обранець. Проте з ініціативи секретаря міськради депутати вирішили повернутися до розгляду питання і оголосили міні-перерву. Під час 5-хвилинки депутати поділилися на невеликі групи, в яких, не приховуючи емоцій, обговорили питання. Особливо активно доводив свою точку зору секретар міськради Олександр Радуцький.

– Може виграти одна телекомпанія, яка наприклад покаже в 19 годин, а є аудиторія, яка хоче дивиться, наприклад, в 16.00 – пояснила Лілія Маліщук бажання вивести послуги журналістів з-під “Прозорро”. Ініціативу підтримав і Павло Карась. Він висловився проти того, щоб послуги йшли через тендер, оскільки міська рада повинна поширювати свою інформацію всіма можливими шляхами. У підсумку депутати проголосували про “виведення” закупівлі інформаційних послуг. Слідом за цим були підтримані пропозиції департаменту економіки та ініціатива директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна про виведення послуг з технічного нагляду. Тож проект підтримали 26 депутатів.

Один народний обранець (Павло Карась) утримався, ще 3 проголосували проти (Олексій Романов, Роман Шевченко та Олена Шевченко).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#infomist.ck.ua
Оголошення
live comments feed...