• Головна
  • Перші державні посадовці міста й області оглянули місця в ЧНУ, де студенти опановуватимуть військову справу
13:40, 20 вересня 2016 р.

Перші державні посадовці міста й області оглянули місця в ЧНУ, де студенти опановуватимуть військову справу

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко провів нараду, присвячену розвитку військової справи на Черкащині та, зокрема, підготовці до початку першого навчального року єдиної в області кафедри військової підготовки.

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького голова ОДА, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, обласний військовий комісар Євгеній Курбет, начальник обласного управління містобудування та архітектури Василь Дмитренко, керівництво університету на чолі з ректором Олександром Черевком, підрядники та виконавці робіт оглянули територію біля університету та приміщення, де студенти опановуватимуть військову справу, – повідомляє прес-служба ЧНУ.

Як пояснив учасникам зустрічі ректор Олександр Черевко, нині тривають ремонтні роботи в навчальному корпусі № 1. Облаштовується приміщення кафедри, зброярня, навчальні аудиторії, замовлено форму студентам. Усе крило корпусу буде оснащене тематичною наочністю.

Представники влади оглянули й територію Університетської площі, яку буде реконструйовано відповідно до потреб підготовки офіцерів.

– Наше клопотання про допомогу в реконструкції площі підтримує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Розраховуємо також на підтримку з боку депутатів обласної ради, – поінформував ректор. Він також подякував міському голові за те, що комунальні служби міста впорядковують прилеглу до Університетської площі територію.

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко пообіцяв сприяти у питанні забезпечення військовою технікою та навчальною зброєю. Він запевнив, що область має можливість відремонтувати техніку, яка буде надана для навчання.

Юрій Олегович переконаний, що справа військово-патріотичного виховання особливо важлива на цьому історичному етапі. І невипадково урочисте відкриття кафедри військової справи приурочене до козацької Покрови — Дня захисника України. У дійстві будуть брати участь учні козацьких класів зі шкіл Черкащини.

– Школа № 6, в якій ми з Олександром Володимировичем відкрили перший козацький клас у 2014 році, налічує вже чотири козацьких класи! – зазначив голова облдержадміністрації.

До свята долучаться і курсанти навчального центру ДПСУ «Оршанець», представники українського козацтва, які на сьогодні є активними представниками національно-патріотичних сил нашого краю.

– Ми дякуємо всім, хто підтримав ініціативу Черкаського національного та обласної влади створити кафедру військової справи, – зазначив Олександр Черевко. – Це об’єднує тих, кому небайдужа українська національна ідея, – незалежність, материнська мова, національна культура та прагнення до духовної єдності. І ця робота – важливий крок у розвитку національно-патріотичного виховання на Черкащині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чну #військовакафедра #анатолійбондаренко #олександрчеревко
Оголошення
live comments feed...