• Головна
  • У ЧДТУ готуватимуть кадри для провідних машинобудівних корпорацій
12:20, 20 вересня 2016 р.

У ЧДТУ готуватимуть кадри для провідних машинобудівних корпорацій

Черкаський виш став партнером міжнародної компанії – розробника унікального програмного забезпечення для проектування машин і механізмів.

– Відтепер ми навчатимемо студентів із використанням надсучасних програм американської корпорації PTC, Inc. – одного зі світових лідерів виробництва програмного забезпечення для інженерів СreoParametric, яке використовують провідні виробники усього світу – такі, як Boeing, Toyota, SamsungчиJohnDeere. Саме СreoParametric сьогодні використовується й усіма провідними українськими виробниками літаків, потягів, автомобілів як то Антонов, КРАЗ,Богдан – повідомив Прочерку доцент кафедри технології та обладнання машинобудівних виробництв ЧДТУ Максим Рудь.

– Наш університет уклав угоду із PTC, Inc. та її українським дистриб’ютором – компанією Технополіс – і нам було надано 50 робочих місць програмного забезпечення СreoParametric. Десять викладачів, фахівців інженерних спеціальностей, успішно пройшли підготовку по програмі PTC, Inc. СreoParametric і отримали сертифікати – та уже з нового навчального семестру забезпечуватимуть підготовку майбутніх інженерів світового рівня, які зможуть впроваджувати на підприємствах повний цикл розробки виробів будь-якої складності. Наприклад – літака або океанського лайнера: починаючи від створення моделі до виготовлення серійного зразка, і долучаючись при цьому до команди інженерів, що можуть знаходитись на різних континентах.

За словами Максима Рудя, сьогодні компанія-розробник цього унікального програмного забезпечення розвиває мережу підготовки кадрів, які ефективно з ним працюватимуть. Через свого дистриб’ютора в Україні PTC, Inc регулярно передає замовлення на нові кадри, тож він сподівається, що студенти університету в перспективі також стануть частиною команди інженерів провідних світових підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чдту #проектуваннямашинімеханізмів #компаніятехнополіс
Оголошення
live comments feed...