Черкаські рятувальники долучилися до всеукраїнської акції «Твоя кров-Рятівна»

Співробітники рятувальної служби щоденно стикаються з викликами, ціна яких часто вартує людського життя. Не випадково вже два роки як фахівці ДСНС постійно беруть участь у соціальних проектах, спрямованих на розвиток донорства, збір крові та плазми для важкохворих, або поранених солдат збройних сил України, – розповідає сайт ГУ ДСНС України в Черкаській області.

Не залишилися рятувальники байдужими і до заклику Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України» щодо участі у Всеукраїнській акції «Твоя кров-Рятівна».

19 вересня 15 співробітників ДСНС які представляли аварійно-рятувального загону спеціального призначення та Державного пожежно-рятувального загону по охороні ПАТ «АЗОТ» першими серед підрозділів ДСНС області завітали на станцію переливання крові у Черкасах, де здали кров.

Загалом стати донорами цього разу висловили бажання 53 співробітники Управління ДСНС. Серед них є як вже досвідчені донори так і новачки. Беручи участь у акції рятувальники поставили собі за мету здати щонайменше 20 літрів життєдайної рідини. У першому півріччі рятувальники відвідавши кілька разів станції переливання крові залишили там понад 25 літрів крові.

– Для нас – це не новий захід. Співробітники пожежно-рятувальних підрозділів постійно беруть участь у соціальних проектах, мета яких – зібрати кров. Мабуть, це символічно, адже рятувальники добре розуміються на слові «біда», а отже знають, наскільки важливо у цей непростий період людині отримати підтримку, дружньою порадою, фаховою дією, або за потреби – у вигляді донорської крові. Тому, я хочу щиро подякувати рятувальникам, які здають кров на регулярній основі і водночас привітати мужнє рішення долучитися до цього руху інших представників нашої професії, – зазначив начальник Управління Віктор Гвоздь.

http://ck.dsns.gov.ua/
черкаськірятувальники здачакрові акціятвоякров-рятівна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии