
16:40, 19 вересня 2016 р.
Черкаська міська рада повідомляє, що збір небезпечних відходів від жителів міста в 2016 році продовжується (ГРАФІК)
«Додатково повідомляємо, – пишуть на сайті міськради, – що у приміщеннях міської ради по вул. Б.Вишневецького, 36 (на першому поверсі) та Черкаського палацу молоді по вул. Сумгаїтській, 12 знаходяться спеціальні контейнери для збирання використаних батарейок, у яких мешканці міста можуть залишати ці відходи безкоштовно».
За детальною інформацією звертайтесь у відділ екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради за тел. 32-52-63

Відходи-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
00:36, 17 березня 2024 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:19, 17 березня 2022 р.
00:37, 17 березня 2023 р.
02:16, 17 березня 2021 р.