• Головна
  • Фестиваль педагогічних інновацій збере в Черкасах освітян зі всієї України
15:40, 16 вересня 2016 р.

Фестиваль педагогічних інновацій збере в Черкасах освітян зі всієї України

22-23 вересня Черкаси прийматимуть VІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій. Загалом на фестиваль надійшло 286 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови та Польщі. 105 переможців попередніх турів запрошені до участі та презентації результатів своїх досліджень в Черкасах, – повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Урочисте відкриття Фестивалю та нагородження переможців – 22 вересня о 10.00 годині в актовій залі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (вул. Бидгощська, 38/1).

У дводенній програмі фестивалю: наукові та методичні студії, майстер-класи, робота групи із розробки проекту положення про авторську школу та багато іншого. Учасники говоритимуть про гендерне виховання старшокласників, віртуальне середовище, лялькотехніку, життєзнавство, музикотерапію, хмарні технології та багато інших тем, присвячених інноваційному розвитку навчальних закладів країни.

Також на педагогів чекає наукова студія дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора психологічних наук, директора Інституту проблем виховання Івана Беха на тему «Виховна гуманістична парадигма в освітній практиці».

Фестиваль відбудеться за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #фестивальпедагогічнихінновацій #інститутпіслядипломноїосвіти
Оголошення
live comments feed...