Черкаська художниця Тетяна Черевань чергову виставку присвятила синові (ФОТО)

Учора в Галереї народного мистецтва міста Черкаси відкрилась виставка картин художниці Тетяни Черевань. Її мисткиня присвятила своєму маленькому сину Михайлу, який нещодавно переборов онконедугу, – передає кореспондент УНН-Центр.

Цю експозицію Тетяна Черевань назвала “Прояви”, оскільки кожна людина у цьому світі має право проявити себе. Незважаючи це жінка чи чоловік. Представлені картини вона малювала протягом поточного року.

Черевань-1
Черевань-1
Черевань-2
Черевань-2
Черевань-3
Черевань-3

“Всі прагнуть бути позитивними людьми. І точно все моє життя направлене нести світло. І ось в цих роботах є і темне, і світле. І більшість моїх робіт все ж таки направлені на тему кохання та любові”, – розповіла Тетяна Черевань.

За її словами, малює і має натхнення завдяки своїй сім’ї та шанувальникам. Тетяна Черевань “ділиться тим , що має” і “малює те, що бачить”.

Черевань-4
Черевань-4
Черевань-5
Черевань-5
Черевань-6
Черевань-6

Раніше цю виставку художниця презентувала в столиці. Там вона діяла лише тиждень. Але після виставки до Тетяни Черевань телефонували і запитували де можна ще раз побачити і придбати її роботи. В Черкасах вона додала більше шести нових робіт. Зокрема, доповнила виставку картинами, які намалювала у Венеції за останній місяць. Усі роботи є яскравими, вільними, чуттєвими та різними.

Також художниця анонсувала, що хоче зробити творчий вечір, де б зібрала всіх шанувальників. На ньому Тетяна Черевань розповість про народження кожної картини.

Черевань-8
Черевань-8
Черевань-9
Черевань-9
Черевань-10
Черевань-10

Довідка:

Тетяна Черевань – відома черкаська художниця, яку знають в усьому світі. У її творчому доробку понад 70 виставок в різних країнах світу. Зокрема, Франції, Німеччині, Америці. Роботам художниці завжди притаманна імпровізація, яку можна порівняти з танцем, в якому лінії, форми, світло, текстура цілком підкоряються її гармонійному відчуттю лінії.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси галереянародногомистецтва тетяначеревань виставка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии