• Головна
  • Найбільше голосів черкащан отримав канадський проект Літнього кінотеатру в «Сосновому бору»
12:20, 16 вересня 2016 р.

Найбільше голосів черкащан отримав канадський проект Літнього кінотеатру в «Сосновому бору»

Проект канадського архітектора Еріка Родрігеса став лідером у “народному голосуванні” за проекти з реконструкції Літнього кінотеатру в парку “Сосновий бір” у Черкасах. Із 1 349 учасників голосування за проект Еріка проголосували 536 черкащан.

Про це у Facebook повідомив Іван Подолян із ГО “Промолодь”, – пише Рідна Черкащина.

Голосувати можна було на сайті ГО “Промолодь”, а також безпосередньо на вулиці біля банерів, розміщених, зокрема, у “Сосновому бору”.

Що ж до фінансування реконструкції Літнього театру, то раніше в інтерв’ю ЗМІ Подолян повідомляв таке: “Вартість реконструкції літнього театру – немаленька. Це можуть бути мільйони гривень. Тому перед організаторами проекту нині лежить непросте завдання – знайти стабільне джерело фінансування. До того ж парк “Сосновий бір” є пам’яткою національного значення, і рішення про його облаштування приймається не на місцевому, а на державному рівні. Тому лише після погодження проекту  на рівні міністерства можна буде безпосередньо розпочати реконструкцію театру… Ми, як організатори, націлені на те, щоб виборювати фінансування через комунальне підприємство «Дирекція парків», оскільки це підприємство може отримувати кошти на цей проект з місцевого бюджету. До того ж плануємо краундфандингову кампанію – збір коштів від людей і бізнесменів міста. Також ми шукатимемо можливості фінансування проекту за грантові кошти”.

У міжнародному конкурсі архітектурних проектів реконструкції Літнього кінотеатру в Черкасах узяли участь 18 учасників з таких країн: США, Італія, Іспанія, Кіпр, Китай, Японія, Індія, Індонезія, Єгипет і Канада. Проекти на конкурс приймалися з 4 квітня по 31 липня 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #проектлітньогокінотеатру #народнеголосування #ерікродрігес
Оголошення
live comments feed...