• Головна
  • Черкащани не підтримали наміри побудувати в Черкасах сміттєпереробний завод
10:30, 16 вересня 2016 р.

Черкащани не підтримали наміри побудувати в Черкасах сміттєпереробний завод

Учасники громадських слухань не проголосували за зведення сміттєпереробного заводу на території колишнього Хімреактиву компанією “Еко-Баік”. “За” проголосували лише 56 черкащан, проти – 117, утримались – 10, – повідомляє ІнфоМІСТ.

Водночас не вистачило голосів і на відхилення інвестиційного проекту. Лічильна комісія навіть не встигла порахувати голоси, оскільки під час голосування люди почали виходити з залу. Загалом обговорення проекту тривало майже 3,5 години. За цей час частина учасників дискусії покинула залу. Варто зазначити, що на початку обговорення в залі реєструвалося 411 осіб.

Попри негативне голосування черкащан на громадських слуханнях, компанія "Еко-Баік" збирається продовжувати втілювати в життя свій інвестиційний проект зі зведення сміттєпереробного заводу в Черкасах. Про це після закінчення громадських слухань заявив журналістам директор підприємства Андрій Богоявленський.

– Громадські слухання були скликані для обговорення оцінки впливу на навколишнє середовище. Всі думки, які були сказані як зауваження, усе це було сприйнято і буде враховано, – зазначив Богоявленський.

За його словами, наступним кроком має стати проведення екологічної експертизи.

– Така експертиза – безперечний аргумент, який покаже, чи є можливість реалізувати на певному місці певний вид діяльності, чи ні. Якщо екологічна експертиза буде негативною – це питання для нас буде закритим, – сказав представник підприємства. – Якщо ж результат буде позитивним, наступний етап – створення проекту. Потім він має пройти технічну експертизу.

Богоявленський також заявив, що спокійно поставився до достатньо різкої критики в залі. – Ми навіть мітингу очікували. А ви нас розчарували, – жартома сказав представник інвестора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #сміттєпереробнийзавод #громадськіслухання #андрійбогоявленський
Оголошення
live comments feed...