Черкаські студенти просять міського голову подбати про їхню безпеку – позначити пішохідний перехід біля навчального закладу

Викладачі та студенти Черкаського бізнес-коледжу неодноразово закликали встановити обмежувач швидкості на дорозі біля їхнього навчального закладу, зараз же вони просять про дорожню розмітку на пішохідному переході, – повідомляє Прочерк.

Кожного дня великий потік студентів переходить дорогу на перетині вулиць Чорновола-Чиковані, ризикуючи своїм життям, адже на пішохідному переході відсутня дорожня розмітка.

Тому студенти вирішили викладати в соцмережах світлини з підписами, у яких закликають міського голову Анатолія Бондаренка подбати про безпеку черкащан.

«Шановний пане мере Анатолію Бондаренко! Ми, представники Черкаського державного бізнес-коледжу: я, голова Первинної організації профспілки Таміла Залозна, голова Студентської ради Таня Буката, члени Студентської ради: Євгеній Походун та Даша Юрченко, висловлюємо своє занепокоєння відсутністю дорожньої розмітки на пішохідному переході на перехресті вулиць Чорновола та Чиковані, де з 1 вересня щодня переходить дорогу кілька тисяч студентів Черкаського державного бізнес-коледжу, Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, а також – школярів та жителів мікрорайону, які наражаються на небезпеку. Звертаємось до Вас як до голови міста Черкаси з проханням приділити належну увагу у вирішенні питання безпеки руху на даному перехресті та потурбуватися про наше життя та здоров’я», – закликає мера Черкас колектив студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу.

http://procherk.info/
черкаси студентибізнес-коледжу проханнядомера позначитипішохіднийперехід
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии